Slide KUSH VJEN, GJEN!

Properties listed in Vasil Shanto

Apartamente 1+1
Shitje

Okazion! Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1

€ 55,000 total
Vasil Shanto shitet apartament 1+1
Vasil Shanto shitet apartament 1+1
1 1 46 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1

€ 65,000 total
shitet apartament 1+1 Vasil Shanto
shitet apartament 1+1 Vasil Shanto
1 1 60 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Vasil Shanto jepet apartament 1+1

€ 350 ne muaj
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
1 1detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament 2+1 Vasil Shanto 400 Euro

€ 400 ne muaj
Vasil Shanto 2+1
Vasil Shanto 2+1
2 2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Super Okazion ,Vasil Shanto Shitet Apartamen...

€ 65,000
Te Universiteti Europian  Shitet apartament 1+1 Ideale Per Investim. Apartamenti ndodhet n [më shumë]
Te Universiteti Europian  Shitet apartament 1+1 Ideale Per Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje p [më shumë]
1 1 54 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet Apartament 2+1 tek Vasil Shanto

€ 78,000
Shitet apartament i sapo investuar 2+1 ne katin e 2 banim pallat i mireadministruar, punim [më shumë]
Shitet apartament i sapo investuar 2+1 ne katin e 2 banim pallat i mireadministruar, punime shume cilesore dhe e re [më shumë]
2 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Apartament 2+1 ne shitje, Perballe Delijorgj...

€ 60,000
Ne zonen e Vasil Shantos  shitet super apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-t [më shumë]
Ne zonen e Vasil Shantos  shitet super apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-t te nje pallati 5-katesh d [më shumë]
2 1 57 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat