Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Kodra e Diellit jepet apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Nëntor, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 106 m2
Përshkrim

Tek Kodra e Diellit, prane Misionit Eleonor, Jepet Me Qira apartament  Me Pamje Te Lire, te nje pallati te ri pa ashensor. Dupleksi ka nje siperfaqe prej 106 m² neto, i cili eshte organizuar ambient ndenje dhe ambient gatimi se bashku me tavolinen e ngrenies me vehte, gjithe hapesirat te shtruara me parket si dhe nje tualet me dritare dhe nje ballkon me pamje te lire. organizohet ne pjesen e hollit i shtruar po ashtu me parket, i cili ben shperndarjen ne 2 dhoma gjumi ku njera me tualet te dedikuar me dritare dhe njera nga dhomat me dalje ne ballkon. Pallati eshte i mireadministruar dhe zona ne te cilen ndodhet ofron nje jetese shume komode dhe shume te qete gjithashtu institucione te ndryshme apo biznese dhe te gjitha fasilitet per te levizur pasi eshte prane Unazes se Madhe. Prona ka orientim Lindje – Jug- Perendim, cka e ben te ndricuar natyralisht gjate gjithe dites.

ID e pronës : 30845
Çmimi: € 500 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 106 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 5
Ballkon: 1
Nr i kateve: 6
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Nxito shitet Okazion Gjimnazi Sami Frasheri

€ 198,000 total
Shitet Apartament Qender Gjimnazi sami Frasheri
Shitet Apartament Qender Gjimnazi sami Frasheri
2 2 110 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Bllok Shitet apartament 2+1

€ 150,000
Facebook Twitter Messenger WhatsApp Shitet  apartament ne Bllok ndertim i ri, shume prane [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsApp Shitet  apartament ne Bllok ndertim i ri, shume prane te gjitha rrugeve kryesor [më shumë]
2 1 90 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Liqeni Thate Shitet 2+1

€ 125,000 total
Shitet 2+1 Liqeni thate
Shitet 2+1 Liqeni thate
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Rruga kavajes Shitet apartament 2+1

€ 135,000 total
Shitet apartament 2+1 Rruga Kavajes
Shitet apartament 2+1 Rruga Kavajes
2 1 90 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat