Slide KUSH VJEN, GJEN!

Properties listed in Sheshi Willson

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet me qera Apartament 2+1 tek Sheshi Will...

€ 600
Jepet me qera apartament 2+1 mobiluar me mobilim modern dhe teper cilesore ne pallat te ri [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1 mobiluar me mobilim modern dhe teper cilesore ne pallat te ri me ashensore, zona teper [më shumë]
2 1 110 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Apartament me qera 1+1, Sheshi Willson

€ 350 /muaj
Tek Sheshi Willson  Jepet me Qira Super Apartament 1+1, Teresisht I Mobiluar. Apartamenti [më shumë]
Tek Sheshi Willson  Jepet me Qira Super Apartament 1+1, Teresisht I Mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne kor [më shumë]
1 1 70 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat