Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Sheshi Willson Jepet ambient zyre

€ 800 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Nëntor, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 100 m2
Përshkrim

Sheshi Willson jepet me qera super apartament 2+1 bosh shume i investuar dhe planimetri perfekte. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat me standartet me te mira te 2018, jane realizuar punime teper cilesore dhe eshte e mireadministruar. Pallati  ka 2 ashensore dhe me kushte shume te larta sigurie. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon shume te madh ku te bie ne sy ndricimi natyral, 2 dhoma me strukture shume te rregullt, 2 tualete me pllaka dhe hidrosanitare Porcelanoza dhe 1 ballkon. Siperfaqja e brendshme eshte e gjitha e shtruar me parket, muret jane ne ngjyre neutrale duke i dhene me shume drite ambjentit, dritaret jane dopioxham dhe termoizolimi i pallatit eshte nga me te miret. Ambjenti eshte i pershtatshem per profile zyrash, pasi zona ofron shume fasilitete duke nsiur nga lokacioni perfekt, afersia me qendren dhe me institucionet shteterore, bankat

ID e pronës : 30857
Çmimi: € 800 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: Bosh
Kati: 2
Ballkon: 1
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Zyra
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Zyra
Qeradhenie

Komuna Parisit jepet zyre

€ 600 ne muaj
Komuna Parisit jepet zyre
Komuna Parisit jepet zyre
1 1detaje

21 Dhjetori Jepet Ambjent per Zyra

€ 500
jepet ambient Zyre te 21 Dhjetori
jepet ambient Zyre te 21 Dhjetori
1 1 70 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Qender jepet ambient zyre

€ 700
Qender 2+1
Qender 2+1
2 1 100 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Rruga Elbasanit Prane Ambasades Amerikane je...

€ 500 ne muaj
Rruga Elbasanit ambient per Zyra
Rruga Elbasanit ambient per Zyra
2 1 70 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat