Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Shitet apartament 2+1 Qender Prane 15 Kateshit

€ 200,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 14 Dhjetor, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 108 m2
Përshkrim

NXITO…Ndertim i Vitit 2021…punimet cilesore Pamje FantastikeVendodhje 100 Metra nga Hotel TIRANA…SHITEN Ngjitur me SHKOLLEN SAMI FRASHERI TIRANE 3 OKAZIONET EFUNDIT ME HIPOTEK CMIMI me KESH …2+1=109M2=200000€ Shitet apartament 2+1 i sapo investuar Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te te nje pallati 9-katesh te mireadministruar me ashensor, ndertim i ri buze rruges kryesore.Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete dhe ndhe nje lavanteri. Orientimi i apartamentit eshte nga perendimi Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte i ndertuar me nje teknologji te avancuar kundra levizjeve sizmike deri ne 8 ball. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te mira pasi lehtesirat qe ofron jane te shumta si psh: cerdhe, kopshte, shkolla, qendra shendetesore, linjat urbane, markete, bare etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 31083
Çmimi: € 200,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 108 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: Bosh
Kati: 3
Ballkon: 1
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Bllok Shitet apartament 2+1

€ 150,000
Facebook Twitter Messenger WhatsApp Shitet  apartament ne Bllok ndertim i ri, shume prane [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsApp Shitet  apartament ne Bllok ndertim i ri, shume prane te gjitha rrugeve kryesor [më shumë]
2 1 90 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Liqeni Thate Shitet 2+1

€ 125,000 total
Shitet 2+1 Liqeni thate
Shitet 2+1 Liqeni thate
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Rruga kavajes Shitet apartament 2+1

€ 135,000 total
Shitet apartament 2+1 Rruga Kavajes
Shitet apartament 2+1 Rruga Kavajes
2 1 90 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Selvia shitet 2+1

€ 150,000 total
Selvia Shitet 2+1
Selvia Shitet 2+1
2 1 117 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat