Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Jepet apartament 2+1 Prane Kompleksit Delijorgji

€ 500 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 12 Nëntor, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 96 m2
Përshkrim

Prane Kompleksit Delijorgji Jepet Super Apartament 2+1+ me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe ka siperfaqe 96 m2. Eshte i organizuar ne menyre shume te rregullt, ne koridor i cili ben shperndarjen e ambjenteve: sallon ndenje i bollshem, kuzhine me vete te mobiluara ne menyre shume cilesore, dhome gjumi matrimoniale, me dalje ne ballkon , dhome gjumi per femije, tualet kryesor. Apartamenti eshte i sapo mobiluar i gjithi me orendi shume te mira, kondicionim dhe ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode. Orientimi Jug-Lindje ofron ndricim shume te mire natyral gjate gjithe dites

ID e pronës : 30927
Çmimi: € 500 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 96 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 6
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ne qender te Tiranes, jepet me qera apartame...

€ 750 euro/muaj
Jepet me qera Apartament 2+1 ne Qender te Tiranes! Apartamenti ndodhet ne katin 3 dhe orga [më shumë]
Jepet me qera Apartament 2+1 ne Qender te Tiranes! Apartamenti ndodhet ne katin 3 dhe organizohet ne: -ambient nden [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ne qender te Tiranes, jepet me qera apartame...

€ 750 Euro/muaj
Jepet me qera Apartament 2+1 Ne Qender te Tiranes! Apartamenti ndodhet ne katin 7 dhe orga [më shumë]
Jepet me qera Apartament 2+1 Ne Qender te Tiranes! Apartamenti ndodhet ne katin 7 dhe organizohet ne: -ambient nden [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Liqeni , jepet me qera apartament 2+1.

€ 750 Euro/muaj
Jepet me qera apartament 2+1, me arredim teper te mire tek Liqeni . Apartamenti ndodhet ne [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1, me arredim teper te mire tek Liqeni . Apartamenti ndodhet ne nje pallat i ri kati 3. [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 2+1

Rezidenca Kodra e Diellit 1, jepet me qera a...

€ 650 Euro/muaj
Jepet me qera apartament 2+1, me arredim teper te mire Ne Rezidencen Kodra e Diellit 1. Ap [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1, me arredim teper te mire Ne Rezidencen Kodra e Diellit 1. Apartamenti ndodhet ne nje [më shumë]
0 0detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat