Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Liqeni Thate Jepet 2+1

€ 500 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 1 Nëntor, 2022
  • 2 Dhoma Gjumi
  • 1 Tualete
Përshkrim

tek Liqeni i Thate  jepet me qera apartament 2+1 i sapo investuar dhe i pa banuar me pare. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 6-katesh te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, nje dhome per femije dhe nje tualet kryesor. Apartamenti eshte i sapo investuar me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e reja, sistem kondicionimi ne cdo dhome , dritare dopioxham me grila, hidrosanitare inkaso

ID e pronës : 30838
Çmimi: € 500 ne muaj
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Ballkon: 1
Nr i kateve: 6
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Don Bosko Jepet apartament 2+1 Luks

€ 700 ne muaj
Fiori Di Bosko Jepet 2+1 700 Euro Luks
Fiori Di Bosko Jepet 2+1 700 Euro Luks
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament 2+1 Prane Kompleksit Delijo...

€ 500 ne muaj
Facebook Twitter Messenger WhatsAppPrane Kompleksit Delijorgji Jepet Super Apartament 2+1+ [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppPrane Kompleksit Delijorgji Jepet Super Apartament 2+1+ me Qira! Apartamenti ndo [më shumë]
2 1 96 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Rruga Elbasanit jepet apartament 2+1

€ 600
Rruga Elbasanit 2+1
Rruga Elbasanit 2+1
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Te Selvia jepet apartament 2+1

€ 550
Selvia jepet 2+1
Selvia jepet 2+1
2 2 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat