Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Komuna eparisit Jepet apartament 2+1

€ 600 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Nëntor, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 120 m2
Përshkrim

Ne Komune te Parisit, Tek “Kristal Center”, Jepet me qira apartament 2+1+2 ne katin e 4 te nje pallati te administruar me ashensor dhe me siperfaqe totale 120 m². Apartamenti organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me ambient gatimi dhe ngrenie me dalje ne nje ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, nje dhome femijesh dhe nje tualet tjeter. Planimetria e apartamentit eshte mjaft e rregullt dhe hapesirat jane te shfrytezueshme. Investimi ne apartament eshte i konsiderueshem duke nisur nga shtrimi me parket i te gjitha siperfaqeve te dhomave dhe sallonit, kondicioner te markave me te mira, paisjet e kuzhines nga markat me te mira ne treg, dritaret dhe vetrata dopio xham plastik cka ofrojne izolim akustik dhe termik. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i orientuar nga perendimi duke e bere te kete drite natyrale. Zona ku ndodhet apartamenti ka shume facilitete afer qe nga kopshtet, shkollat, marketet, linja urbane etj. Ne cmim perfshihet pagesa e internetit dhe administrimi i pallatit.

ID e pronës : 30844
Çmimi: € 600 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 120 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 2
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Don Bosko Jepet apartament 2+1 Luks

€ 700 ne muaj
Fiori Di Bosko Jepet 2+1 700 Euro Luks
Fiori Di Bosko Jepet 2+1 700 Euro Luks
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament 2+1 Prane Kompleksit Delijo...

€ 500 ne muaj
Facebook Twitter Messenger WhatsAppPrane Kompleksit Delijorgji Jepet Super Apartament 2+1+ [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppPrane Kompleksit Delijorgji Jepet Super Apartament 2+1+ me Qira! Apartamenti ndo [më shumë]
2 1 96 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Rruga Elbasanit jepet apartament 2+1

€ 600
Rruga Elbasanit 2+1
Rruga Elbasanit 2+1
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Te Selvia jepet apartament 2+1

€ 550
Selvia jepet 2+1
Selvia jepet 2+1
2 2 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat