Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

21 Dhjetori Shitet apartament 2+1

€ 120,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 7 Nëntor, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 80 m2
Përshkrim

Ne afersi me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, mjekesore, arsimore dhe financiare dhe cdo fasilitet tjeter te nevojshem per jetese ofrojme apartament 2+1 per shitje.Me nje vendodhje ne nje zone elitare, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare.21 Dhjetori eshte nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit per te jetuar si dhe per zhvillim te aktiviteteve te ndryshme te biznesit. Apartamenti te cilin e ofrojme per shitje ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues dhe ka siperfaqe 80 m2 .Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt,ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen dhe dy dhomat e gjumit.Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal

ID e pronës : 30883
Çmimi: € 120,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 80 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 2
Ballkon: 1
Nr i kateve: 5
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ngrohje/ftohje
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Nxito shitet Okazion Gjimnazi Sami Frasheri

€ 198,000 total
Shitet Apartament Qender Gjimnazi sami Frasheri
Shitet Apartament Qender Gjimnazi sami Frasheri
2 2 110 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Bllok Shitet apartament 2+1

€ 150,000
Facebook Twitter Messenger WhatsApp Shitet  apartament ne Bllok ndertim i ri, shume prane [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsApp Shitet  apartament ne Bllok ndertim i ri, shume prane te gjitha rrugeve kryesor [më shumë]
2 1 90 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Liqeni Thate Shitet 2+1

€ 125,000 total
Shitet 2+1 Liqeni thate
Shitet 2+1 Liqeni thate
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Rruga kavajes Shitet apartament 2+1

€ 135,000 total
Shitet apartament 2+1 Rruga Kavajes
Shitet apartament 2+1 Rruga Kavajes
2 1 90 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat