Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Garda Jepet apartament 2+1

€ 700 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Nëntor, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 100 m2
Përshkrim

Te Garda  , jepet me qira apartament 2+1 i investuar dhe me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje koridor qe ben shperndarjen ne ambiente, nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale me tualetin e dedikuar si dhe dalje ne ballkon, nje dhome gjumi femijesh dhe nje tualet kryesore. Apartamenti eshte totalisht i investuar me nje investim shume cilesor ku bien ne sy vetratat qe sherbejne per izolim akustik si dhe termik per ruajtjen e temperaturave, elektroshtepiaket dhe mobiliet cilesore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e zhvilluar e cila ploteson te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode si dhe ka akses per nje dalje sa me lehte nga Tiran

Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 30842
Çmimi: € 700 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 100 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Ballkon: 1
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Don Bosko Jepet apartament 2+1 Luks

€ 700 ne muaj
Fiori Di Bosko Jepet 2+1 700 Euro Luks
Fiori Di Bosko Jepet 2+1 700 Euro Luks
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament 2+1 Prane Kompleksit Delijo...

€ 500 ne muaj
Facebook Twitter Messenger WhatsAppPrane Kompleksit Delijorgji Jepet Super Apartament 2+1+ [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppPrane Kompleksit Delijorgji Jepet Super Apartament 2+1+ me Qira! Apartamenti ndo [më shumë]
2 1 96 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Rruga Elbasanit jepet apartament 2+1

€ 600
Rruga Elbasanit 2+1
Rruga Elbasanit 2+1
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Te Selvia jepet apartament 2+1

€ 550
Selvia jepet 2+1
Selvia jepet 2+1
2 2 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat