Slide KUSH VJEN, GJEN!

Properties

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Jepet me Qera Apartament 1+1, Kopshti Botani...

€ 300 /muaj
Jepet me qera apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushte bashkohore cdo gje e [më shumë]
Jepet me qera apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushte bashkohore cdo gje e re dhe cilesore ,me pamj [më shumë]
1 1 70 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet Apartament me qera 2+1 Rruga Kavajes S...

€ 300 /muaj
Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, prane Spitalit Gjerman , jepet me Qira Super Aparta [më shumë]
Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, prane Spitalit Gjerman , jepet me Qira Super Apartament 2+1, me orientim fan [më shumë]
2 1 90 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Apartament me qera 1+1 Te Kompleksi Delijogj...

€ 300 /muaj
Tek Kompleksi Delijorgji , rruga “Kavajes”, jepet me qira apartament 1+1 i sapoinvestuar. [më shumë]
Tek Kompleksi Delijorgji , rruga “Kavajes”, jepet me qira apartament 1+1 i sapoinvestuar. I ndodhur ne katin e 2-te [më shumë]
1 1 70 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

komuna e parisit jepet me qera ambient per z...

€ 300 /muaj
jepet abjent zyre te komleksi arabit, e investuar ne detaje me parket, kondicioner, hapesi [më shumë]
jepet abjent zyre te komleksi arabit, e investuar ne detaje me parket, kondicioner, hapesire e bollshme
1 55 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Jepet me qira, super apartament 1+1

€ 330 /muaj
Tek  21 dhjetori  jepet me qira, super apartament 1+1 i investuar totalisht. Apartamenti n [më shumë]
Tek  21 dhjetori  jepet me qira, super apartament 1+1 i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne kati e 3te te n [më shumë]
1 1 60 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Apartament me qera 2+1, Komuna Parisit

€ 350 /muaj
Tek Komuna Parisit  jepet me qira super apartament 2+1+2, i investuar totalisht. Apartamen [më shumë]
Tek Komuna Parisit  jepet me qira super apartament 2+1+2, i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-t [më shumë]
2 2 120 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

jepet me qera Apartament 1+1 tek Liqeni That...

€ 350 /muaj
jepet me qera apartament 1+1 arreduar totalisht ne menyre komode, cdo gje funksionale dhe [më shumë]
jepet me qera apartament 1+1 arreduar totalisht ne menyre komode, cdo gje funksionale dhe cilesore, zona teper e qe [më shumë]
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Apartament me qera 1+1, Sheshi Willson

€ 350 /muaj
Tek Sheshi Willson  Jepet me Qira Super Apartament 1+1, Teresisht I Mobiluar. Apartamenti [më shumë]
Tek Sheshi Willson  Jepet me Qira Super Apartament 1+1, Teresisht I Mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne kor [më shumë]
1 1 70 m2detaje
1
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Stadiumi Air Albania, jepet me qera apartame...

€ 350 /muaj
jepet me qera apartament 1+1, apartamenti eshte i mobiluar shume mire me kushte bashkekoho [më shumë]
jepet me qera apartament 1+1, apartamenti eshte i mobiluar shume mire me kushte bashkekohore, ndodhet ne zone qe ak [më shumë]
1 1 72 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartament 1+1 tek Bulevardi Z...

€ 350 /muaj
Jepet me qera apartament 1+1 sapo restauruar ,cdo gje e re, arreduar ne menyre luksoze ,ne [më shumë]
Jepet me qera apartament 1+1 sapo restauruar ,cdo gje e re, arreduar ne menyre luksoze ,ne pallat te ri me ashensor [më shumë]
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Vasil Shanto jepet apartament 1+1

€ 350 ne muaj
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
1 1detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Apartament me qira 2+1, Te Qendra Globe

€ 350 /muaj
Tek Qendra Globe jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 5-te te nje pallati te ri i mirea [më shumë]
Tek Qendra Globe jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 5-te te nje pallati te ri i mireadministruar i pajisur me [më shumë]
2 2 120 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Jepet apartament 1+1 Komuna Parisit

€ 350 muaj
Komuna Parisit prane Lulishtes
Komuna Parisit prane Lulishtes
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Apartament me qira 1+1 Qender

€ 350 /muaj
Tek Banka  jepet me qira apartament 1+1 i arreduar ne menyre mjaft komode. Apartamenti ndo [më shumë]
Tek Banka  jepet me qira apartament 1+1 i arreduar ne menyre mjaft komode. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te n [më shumë]
1 1 70 m2detaje
2
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet me qira apartament 2+1 prane Spitalit ...

€ 370 /muaj
APARTAMENTI  NDODHET PRANE SPITALIT AMERIKAN3 nje ndertimi te ri, me ashensor dhe shume mi [më shumë]
APARTAMENTI  NDODHET PRANE SPITALIT AMERIKAN3 nje ndertimi te ri, me ashensor dhe shume mire i mirembajtur. Orienti [më shumë]
2 1 120 m2detaje
1
Zyra
Qeradhenie

Rruga e Kavajes, jepet me qera ambient per z...

€ 380 /muaj
jepet me qera ambient per zyra, ambienti eshte i ndare ne 2+1, eshte i rikonstruktuar, me [më shumë]
jepet me qera ambient per zyra, ambienti eshte i ndare ne 2+1, eshte i rikonstruktuar, me parket dhe hapesire te bo [më shumë]
1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

21 Dhjetori Prane Mondial Hotel jepet me qer...

€ 380 /muaj
Tek 21 Dhjetori pas Hotel Mondial, Jepet me Qira Super Apartament 1+1, Teresisht I Mobilua [më shumë]
Tek 21 Dhjetori pas Hotel Mondial, Jepet me Qira Super Apartament 1+1, Teresisht I Mobiluar. Apartamenti eshte i or [më shumë]
1 1 64 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Jepet me qira apartament 1+1 tek Deli Jorgji

€ 400 /muaj
Tek Kompleksi Delijorgji jepet me qira apartament 1+1  sip.80m2 . Apartamenti ndodhet ne z [më shumë]
Tek Kompleksi Delijorgji jepet me qira apartament 1+1  sip.80m2 . Apartamenti ndodhet ne zone te zhvilluar, me te g [më shumë]
1 1 70 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

bllok, jepet me qera apartament 2+1

€ 400 /muaj
jepet me qera apartament 2+1 ne bllok, mobilim modern dhe arredim cilesor i pershtatshem p [më shumë]
jepet me qera apartament 2+1 ne bllok, mobilim modern dhe arredim cilesor i pershtatshem per cifte dhe familjare
2 1 95 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Bllok, jepet me qira apartament 1+1

€ 400 /muaj
Ne Bllok  jepet me qira apartament 1+1+ studio me super vendndodhje. Apartamenti ndodhet n [më shumë]
Ne Bllok  jepet me qira apartament 1+1+ studio me super vendndodhje. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallat [më shumë]
1 1 70 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat