Slide KUSH VJEN, GJEN!

Properties listed in Fresku

Apartamente 2+1
Shitje

OKAZION shitet apartament 2+1 te Fresku

€ 45,000
Shitet apartament 2+1 i mobiluar totalisht ne menyre cilesore dhe teper komode. Apartament [më shumë]
Shitet apartament 2+1 i mobiluar totalisht ne menyre cilesore dhe teper komode. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri [më shumë]
2 1detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat