Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Laprake prane Bllokut Gintash Jepet apartament 1+1 350 Euro

€ 350 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 3 Tetor, 2022
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Prane Bllokut Gintash Laprake  Jepet Me QIra Apartament 1+1 I Mobiluar Totalisht Dhe i Pabanuar Me Pare. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri.Apartamenti ka organizim si me poshte: salloni ku ndodhet ambienti ndenjes dhe kendi gatimit, dhome gjumi matrimoniale, te 2 ambientet kane dalje ne ballkon apartamenti disponon 2 ballkone  ka dhe nje ambient lavanterie dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i sapo perfunduar dhe i pabanuar me pare, orientimi eshte jug-perendim cka e ben te ndricuar pjesen me te madhe te dites. Per shkak te zones me institucione shteterore te ndryshme si spitale, gjimnaze dhe universitete ky ambient krijon fasilitet per nje jetese komode. Materialet qe jane perdorur dhe teknologjite e reja te ndertimit , si ne realizimin e rifiniturave ashtu edhe ne realizimim e shtresave hidro-izoluese , realizimin e murit dopio qe ndan apartamentet midis tyre dhe me ambientin e jashtem, izolim akustik, paisjet hidraulike te markave me te mira e bejne kete apartament shume cilesor

Qyteti:
Zona:
State/County: ,
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 30638
Çmimi: € 350 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 2
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Globe Center jepet apartament 1+1 Luks

€ 550 ne muaj
Globe center jepet 1+1 luks
Globe center jepet 1+1 luks
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Don Bosko jepet apartament 1+1 Luks

€ 450 ne muaj
Don Bosko Jepet apartament Luks
Don Bosko Jepet apartament Luks
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Rruga Elbasanit Jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Jepet apartament 1+1 Rruga Elbasanit
Jepet apartament 1+1 Rruga Elbasanit
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Te 9 Kateshet jepet 1+1

€ 400 ne muaj
Te 9 Kateshet jepet 1+1
Te 9 Kateshet jepet 1+1
1 1 70 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat