Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Vilat Amerikane jepet kati 3 i nje vile apartament 1+1 350 euro

€ 350 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 3 Tetor, 2022
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Tek Vilat Amerikane , jepet me qira kati i 3i nje vile  me hyrje te dedikuar. Siperfaqja e banuar eshte prej 70m2 dhe organizohet ne nje sallon pritje qe te con ne pjesen tjeter te banimit ku ka nje hapesire te bollshme ndenje, ambient i  gatimit dhe ngrenies  1 dhome gjumi ku dhoma matrimoniale  dhe tualet ,. Vila rrethohet me gjelberim . Ka parkim dhe te jashtem. Zona ku ndodhet eshte mjaft e preferuar per keto tipologji pronash pasi eshte e qete me ajer te paster dhe aksesohet lehtesisht. Zona ku ndodhet eshte nder me te preferuarat per shkak te afersise me Qendren, duke ofruar te gjitha facilitetet e jetes se perditshme.Preferohen vetem te huaj.

ID e pronës : 30642
Çmimi: € 350 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Ballkon: 1
Nr i kateve: 4
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Globe Center jepet apartament 1+1 Luks

€ 550 ne muaj
Globe center jepet 1+1 luks
Globe center jepet 1+1 luks
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Don Bosko jepet apartament 1+1 Luks

€ 450 ne muaj
Don Bosko Jepet apartament Luks
Don Bosko Jepet apartament Luks
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Rruga Elbasanit Jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Jepet apartament 1+1 Rruga Elbasanit
Jepet apartament 1+1 Rruga Elbasanit
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Te 9 Kateshet jepet 1+1

€ 400 ne muaj
Te 9 Kateshet jepet 1+1
Te 9 Kateshet jepet 1+1
1 1 70 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat