Slide KUSH VJEN, GJEN!

Properties listed in Bulevardi Zogu 1

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Bulevardi Zogu i pare 1+1

€ 400 ne muaj
Bulevardi Zogu i Pare
Bulevardi Zogu i Pare
1 1detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Apartament 2+1 me qira, Bulevardi Zogu 1

€ 400 /muaj
Apartament  me qira  2+1 , Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte 6 te nje pallati te ri t [më shumë]
Apartament  me qira  2+1 , Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte 6 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe i [më shumë]
2 1 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartament 2+1 tek Zogu zi

€ 400 /muaj
jepet me qera apartament 2+1 arreduar totalisht me te gjitha kushtet e kohes, ne pallat te [më shumë]
jepet me qera apartament 2+1 arreduar totalisht me te gjitha kushtet e kohes, ne pallat te ri te mireadministruar, [më shumë]
2 2 90 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartament 1+1 tek Bulevardi Z...

€ 350 /muaj
Jepet me qera apartament 1+1 sapo restauruar ,cdo gje e re, arreduar ne menyre luksoze ,ne [më shumë]
Jepet me qera apartament 1+1 sapo restauruar ,cdo gje e re, arreduar ne menyre luksoze ,ne pallat te ri me ashensor [më shumë]
1 1 70 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat