Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Jepet ambient open space prane Ambasades Zviceriane

€ 20 m2 bruto
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 8 Dhjetor, 2022
Përshkrim

Ofrojme ambient open space me qira Prane Ambasades Zviceriane perballe kullave binjake . Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje nder me te preferuarat investim dhe biznes. Ka siperfaqe prej 200m2 dhe ndodhet ne katin 2 te nje pallati i 2020 . Ka lartesi kater metra dhe ka hyrje te vecante. Zoteron sistem kamerash, alarmi dhe ka mundesi parkimi. Ambienti eshte i investuar dhe i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. Ka ndricim natyral.ambienti disponon shesh pushim ka fasad xhami  verande i pershtatshem per zyra te ndryshme biznesi

ID e pronës : 31080
Çmimi: € 20 m2 bruto
Mobilimi: Bosh
Kati: 2
Nr i kateve: 16
Lloji i pronës: Ambient
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ngrohje/ftohje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Ambient
Qeradhenie

Prane Petro Ninit ,Jepet Me Qira Apartament ...

€ 900 ne muaj
prane Gjimnazit Petro NiniJepet ambient per zyra
prane Gjimnazit Petro NiniJepet ambient per zyra
3 2 155 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Kristal Center jepet ambient me qera

€ 2,700 ne muaj
Ambient te Kristal Center
Ambient te Kristal Center
2 2detaje
Ambient
Qeradhenie

Jepet ambjent per zyra Te Lulishte 1 Maji

€ 15,000 ne muaj
jepet ambient per zyra ne Bllok
jepet ambient per zyra ne Bllok
1 150 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Arlis, Prane farmacise 10, jepet me qera amb...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
2 1 115 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat