Slide KUSH VJEN, GJEN!

Komuna e Parisit Shitet apartament 1+1

€ 75,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 19 Korrik, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 57 m2
Përshkrim

shitet super apartament 1+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne  pallat te ri  te mireadministruar. Organizohet ne nje planimetri shume te rregullt me sallon, kuzhine gatimi me vete, dhoma matrimoniale teper spacioze,  1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i mobiluar me nje stil modern  dhe mjaft komod, per nje jetese familjare dhe te rehatshme. Eshte i investuar, punime gipsi dekorative, dyer te reja shume cilesore, i shtruar me parket cilesor  tualeti me hidrosanitare teper cilesore, vetrata dopio xham, sistem kondicionimi chiller etj. Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode, prane dyqaneve, marketeve, restorante, farmaci et

ID e pronës : 29522
Çmimi: € 75,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 57 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 Myslym Shyri

€ 95,000
Shitet Apartament 1+1 te Myslym shyri
Shitet Apartament 1+1 te Myslym shyri
1 1 57 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Komuna Parisit ,Shitet Apartament 1+1

€ 95,000
Komuna Parisit apartament 1+1 i sapo investuar  Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje [më shumë]
Komuna Parisit apartament 1+1 i sapo investuar  Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 9-katesh te mire [më shumë]
1 1 68 m2detaje
Apartamente 1+1

Shitet Apartament 1+1 Kompleksi Dinamo

€ 1,500 m2
shitet apartament 1+1 Kompleksi Dinamo
shitet apartament 1+1 Kompleksi Dinamo
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Bllok, shitet apartament 1+1

€ 97,000
jepet apartament 1+1 per shitje, apartamenti ndodhet ne katin e 7 pallat i ri, me hipoteke [më shumë]
jepet apartament 1+1 per shitje, apartamenti ndodhet ne katin e 7 pallat i ri, me hipoteke. Apartament i restauruar [më shumë]
2 1 51 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat