Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Squar 21 Apartament 2+1

€ 600 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 31 Tetor, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 100 m2
Përshkrim

Tek Squar 21 jepet me qira super apartament 2+1 me pamje fantastike! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar me 2 ashensore dhe organizohet ne nje sallon i cili ben shperndarjen e ambienteve, nje super sallon i bollshem se bashku me ambientin e gatimi me vehte ku vihet re pamja fantastike e sallonit te ndenjes duke qene se eshte kat i larte, dy dhoma gjumi matrimoniale ballkon  dhe dy tualete. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe totalisht i mobiluar. Orientimi i apartamentit eshte jug perendim cka e ben te ndricuar pothuajse gjithe diten si dhe sic e permenda dhe me siper ka nje pamje fantastike te lire apartamenti eshte i pabanuar me pare

ID e pronës : 30763
Çmimi: € 600 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 100 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 6
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 9
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Don Bosko Jepet apartament 2+1 Luks

€ 700 ne muaj
Fiori Di Bosko Jepet 2+1 700 Euro Luks
Fiori Di Bosko Jepet 2+1 700 Euro Luks
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament 2+1 Prane Kompleksit Delijo...

€ 500 ne muaj
Facebook Twitter Messenger WhatsAppPrane Kompleksit Delijorgji Jepet Super Apartament 2+1+ [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppPrane Kompleksit Delijorgji Jepet Super Apartament 2+1+ me Qira! Apartamenti ndo [më shumë]
2 1 96 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Rruga Elbasanit jepet apartament 2+1

€ 600
Rruga Elbasanit 2+1
Rruga Elbasanit 2+1
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Te Selvia jepet apartament 2+1

€ 550
Selvia jepet 2+1
Selvia jepet 2+1
2 2 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat