Oops...
Slider with alias not found.
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Jepet ambjent per zyra Te Lulishte 1 Maji

€ 15,000 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 20 Tetor, 2022
  • 1 Tualete
  • 150 m2
Përshkrim

Te Ish Urgjenca Lulishte 1 Maji jepet me qira super ambient i pershtatshem per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 150 m2 neto dhe eshte i ndare ne tre dhoma, nje depo, kend kuzhine dhe tualet. Ndertimi eshte i stilit italian dhe karakterizohet nga planimetri e rregullt dhe kubatur mbi standartin e zakonshem. Vendndodhja e ambientit ne zonen me elitare te qytetit midis Bllokut dhe Stadiumit Dinamo e ben lehtesisht te aksesueshem dhe te pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesesh sherbimi. Ambienti ndodhet buze rruges Gjin Bue Shpata ne katin e pare te nje godine tre katesh

ID e pronës : 30758
Çmimi: € 15,000 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 150 m2
Rooms: 2
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 0
Nr i kateve: 3
Lloji i pronës: Ambient

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Ambient
Qeradhenie

Kristal Center jepet ambient me qera

€ 2,700 ne muaj
Ambient te Kristal Center
Ambient te Kristal Center
2 2detaje
Ambient
Qeradhenie

Arlis, Prane farmacise 10, jepet me qera amb...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
Jepet me qera ambient per zyra, Arlis Farmacia 10
2 1 115 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Komleksi Arlis, Farmacia 10, jepet me qera a...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera super ambient i investuar, kompleksi Arlis
Jepet me qera super ambient i investuar, kompleksi Arlis
110 m2detaje
Ambient
Qeradhenie

Prane Ish stacionit te trenit, jepet me qera...

€ 500 ne muaj
Jepet me qera ambient per zyra
Jepet me qera ambient per zyra
1 90 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat