Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Porcelan, Shitet Lokal

€ 370,000 Total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 25 Prill, 2023
  • 100 m2
Përshkrim

💥 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐋𝐨𝐤𝐚𝐥
Adresa: Porcelan

▪️Siperfaqja: 100 m2
▪️Kati: 0
Lokali eshte ne gjendje pune
💥Ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem dhe ka nje klientel te rregullt.

✅ Xhiro e lart Vjetore

💵𝐂𝐦𝐢𝐦𝐢: 𝟑𝟕𝟎.𝟎𝟎𝟎 𝐄𝐮𝐫𝐨

Per me shume detaje na kontaktoni ne:
📲 +355 69 880 3322

ID e pronës : 31881
Çmimi: € 370,000 Total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 100 m2
Rooms: 0
Dhoma gjumi: 0
Tualete: 0
Karakteristika te tjera
Vendparkim
Verande

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

lokal
Shitje

Don Bosko, Shitet Lokal.

€ 240,000 euro/total
Ne Don Bosko shitet lokal! Me kete investim ti del i fituar.Ambienti ndodhet ne katin perd [më shumë]
Ne Don Bosko shitet lokal! Me kete investim ti del i fituar.Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati, eshte [më shumë]
0 0 160 m2detaje

Shitet lokal ne gjendje pune tek Qytet Stude...

€ 20,000 Total
Shitet lokal ne gjendje pune tek Qytet Studenti. Me nje siperfaqe prej 176m2. Ka 21 tavoli [më shumë]
Shitet lokal ne gjendje pune tek Qytet Studenti. Me nje siperfaqe prej 176m2. Ka 21 tavolina brenda 12 tavolina jas [më shumë]
0 1 176 m2detaje
user image
lokal
Shitje

Shitet lokal ne gjendje pune tek Qytet Stude...

€ 20,000 Total
Shitet lokal ne gjendje pune tek Qytet Studenti. Me nje siperfaqe prej 176m2. Ka 21 tavoli [më shumë]
Shitet lokal ne gjendje pune tek Qytet Studenti. Me nje siperfaqe prej 176m2. Ka 21 tavolina brenda 12 tavolina jas [më shumë]
0 1 176 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat