Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Don Bosko, Shitet Lokal.

€ 240,000 euro/total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 26 Prill, 2023
  • 160 m2
Përshkrim

Ne Don Bosko shitet lokal! Me kete investim ti del i fituar.Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati, eshte i organizuar ne nje hapsire te brendshme open space me siperfaqe 160 m2 neto e cila ka fasade xhami, nje tualet te bollshem. Ka dhe verande te shfrytzueshme. Prona ndodhet ne nje zone e cila ka edhe trafik te bollshem me njerez. Per cilindo qe konsideron te investoj ne blerjen e nje lokali ky eshte investim i mire duke konsideruar punen e ngritur dhe xhiron ditore. Ky ambjent aktualisht eshte i dhene me qera. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontakto menjehere ne numrin: +355 69 389 3024

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Qyteti:
Zona:
State/County:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 31887
Çmimi: € 240,000 euro/total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 160 m2
Property Lot Size: 160 m2
Rooms: 0
Dhoma gjumi: 0
Tualete: 0

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

lokal
Shitje

Porcelan, Shitet Lokal

€ 370,000 Total
💥 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐋𝐨𝐤𝐚𝐥 Adresa: Porcelan ▪️Siperfaqja: 100 m2 ▪️Kati: 0 Lokali eshte ne gjendje pun [më shumë]
💥 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐋𝐨𝐤𝐚𝐥 Adresa: Porcelan ▪️Siperfaqja: 100 m2 ▪️Kati: 0 Lokali eshte ne gjendje pune 💥Ndodhet ne nje pozicio [më shumë]
0 0 100 m2detaje

Shitet lokal ne gjendje pune tek Qytet Stude...

€ 20,000 Total
Shitet lokal ne gjendje pune tek Qytet Studenti. Me nje siperfaqe prej 176m2. Ka 21 tavoli [më shumë]
Shitet lokal ne gjendje pune tek Qytet Studenti. Me nje siperfaqe prej 176m2. Ka 21 tavolina brenda 12 tavolina jas [më shumë]
0 1 176 m2detaje
user image
lokal
Shitje

Shitet lokal ne gjendje pune tek Qytet Stude...

€ 20,000 Total
Shitet lokal ne gjendje pune tek Qytet Studenti. Me nje siperfaqe prej 176m2. Ka 21 tavoli [më shumë]
Shitet lokal ne gjendje pune tek Qytet Studenti. Me nje siperfaqe prej 176m2. Ka 21 tavolina brenda 12 tavolina jas [më shumë]
0 1 176 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat