Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Komuna e Parisit, Jepet me qera apartament 1+1 per zyra

€ 400 euro/month
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 26 Prill, 2023
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 68 m2
Përshkrim

Zyre ne katin e shtate te nje ndertese te re dhe moderne, eshte me rifinitura shume te mira, ndertesa eshte ndertuar me teknologji per izolim termik dhe akustik, me nje siperfaqe prej 68m2, eshte perdorur per call center. E pershtatshme per zyra te ndryshme por edhe per banim.

Cmimi per biznes: 400 Euro/Muaj

Cmimi per banim: 380 euro/muaj

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
ID e pronës : 31883
Çmimi: € 400 euro/month
Siperfaqja e pronës (ne m²): 68 m2
Rooms: 2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Rruga e Kosovareve, jepet me qera apartament...

€ 600 Euro/muaj
Jepet me qera apartament 1+1, me arredim modern dhe pamje fantastike. Apartamenti ndodhet [më shumë]
Jepet me qera apartament 1+1, me arredim modern dhe pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri , me [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Rruga e Elbasanit jepet me qera apartament 1...

€ 700 Euro/muaj
Apartamenti eshte i mobiluar me nje arredim bashkohor, ndodhet ne nje pallat te ri  në kat [më shumë]
Apartamenti eshte i mobiluar me nje arredim bashkohor, ndodhet ne nje pallat te ri  në katin e 7të, – Pallat [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Ekspozita jepet me qera apartament modern 1+...

€ 500 euro/month
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, pamje fantastike, me arredim bashkohor. S [më shumë]
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, pamje fantastike, me arredim bashkohor. Siperfaqja e apartamentit [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Perballe Kompleksit Delijorgji, jepet me qer...

€ 350 EURO/MUAJ
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, i mobiluar me kushte bashkohore, me munde [më shumë]
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, i mobiluar me kushte bashkohore, me mundesi parkimi Click to rate [më shumë]
1 1 68 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat