Lotería navidad cuanto toca.

 1. Cómo Ganar Dinero En Bigger Bass Bonanza: Este es especialmente el caso si quieres jugar en juegos de mesa.
 2. Crystal Ball Con Bono - Un bono de devolución de dinero es un reembolso por dinero perdido, apostado o depositado.
 3. Opiniones De Casino Wacky Panda: Aconsejamos cumplir con las solicitudes del casino en este momento y, con suerte, eso resolverá el problema.

Jackpot tragamonedas.

Starburst Con Bono
El adicto al juego vive una vida secreta que duda en compartir con viejos amigos, cónyuges y otros seres queridos.
Lucky Cat Con Bono
El proceso de reclamo de premios generalmente comienza con una notificación de ganancia.
En caso de que no seas experto en tecnología y no te gusten las redes sociales, los clubes de lotería pueden ser lo ideal que estás buscando.

Loteria y casinos provincia buenos aires.

Juego De Casino Wild Shark
Gracias a este juego, verás que no hay nada para disfrutar más que un juego clásico revisitado.
Jugar Tragamonedas En Lost Relics
Un buen casino ofrece regalos considerables solo por registrarse.
Jugar Aztec Gold Megaways Online Gratis

Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Fusha e aviacionit , shitet apartament 2+1+post parkim (ne faze ne ndertimi).

€ 156,000 Euro
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 16 Prill, 2024
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 104 m2
Përshkrim

Shitet Nje Super Apartament tek Fusha e Aviacionit.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks i cili ka filluar te ndertohet dhe aktualisht po punohet me nje cilesi maksimale. Eshte i pozicionuar ne nje lokacion perfekt ku do te kete:
– Akses direkte ne zgjatimin e Bulevardit i cili vjene nga Pallati me Shigjeta, kjo distanc do te pershkrohet per vetem 5 min ne kembe pasi te mbarojne punimet dhe kryqezimi 21 Dhjetorit per vetem 15 min ne kembe.
– Zona ka Shkolle dhe Kopesht Publik per vetem 300 m larg.
– Hapesira te gjelberuara
– Cilesia e Punimeve Premium me Vetrat te Ventiluar per te rritur cilesin dhe eficencen e energjis.
– Planimetria eshte perfekte ku perfshihen 2 banjo dhe dhoma e gjumit matrimoniale me mundesi planifikimi te garderobes dhe me tualet te inkorporuar ne dhome. Ballkoni funksional me komunikim nga salloni dhe dhoma per tu shfrytezuar maksimalisht.
– Kati i 4 teknik me pozicionim Lindje mundeson drite dhe ajrim gjate gjithe dites.
– Eshte Opsionale dhe 2 parkinge te tjere shtese po ne katin – 1 me vlere 17 000 euro/post.
– Firma Ndertuese eshte me eksperince mbi 20 vjecare dhe nder me seriozet ne tregun e ndertimeve.

Per me shume informacione apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

ID e pronës : 32804
Çmimi: € 156,000 Euro
Siperfaqja e pronës (ne m²): 104 m2
Rooms: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Dhome gjumi
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
tualet
Vendparkim

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Prane Kompleksit Alba, shitet apartament 2+1...

€ 153,000
Shitet apartament 2+1+2 ne zonen e ish Parkut, Rezidenca Alba. I organizuar ne : -sallon n [më shumë]
Shitet apartament 2+1+2 ne zonen e ish Parkut, Rezidenca Alba. I organizuar ne : -sallon ndenje + ambient gatimi -2 [më shumë]
2 2 80 m2detaje

Prane Globe, shitet apartament 2+1.

€ 172,000 Euro
Shitet apartament 2+1 ne zonen e ish Parkut prane Globe. I organizuar ne : -sallon ndenje [më shumë]
Shitet apartament 2+1 ne zonen e ish Parkut prane Globe. I organizuar ne : -sallon ndenje + ambient gatimi -2 dhoma [më shumë]
2 1 116 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Komuna e Parisit , shitet apartament 3+1+2 i...

€ 178,000 Euro
Shitet apartament 2+1+2 (tualete) ne zonen e Komunes se Parisit. Apartamenti ndodhet ne ka [më shumë]
Shitet apartament 2+1+2 (tualete) ne zonen e Komunes se Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 , ( kati i pare m [më shumë]
3 2 95 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Prane 21-dhjetorit, shitet apartament 2+1.

€ 139 Euro
Shitet apartament  2+1 prane 21-dhjetorit. Apartamenti eshte i organizuar ne : – sal [më shumë]
Shitet apartament  2+1 prane 21-dhjetorit. Apartamenti eshte i organizuar ne : – sallon ndenje + ambient gati [më shumë]
2 1 85 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat