Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Apartament 4+1 Prane Zogut Te Zi ,te Mozaiku Tiranes

€ 700 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 29 Shtator, 2022
 • 4 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 1 Garazh
 • 130 m2
Përshkrim

Prane Zogut te Zi,Te Mozaiku Tiranes , Jepet me qira apartament 4+1+1 ne katin e 2 te nje pallati  dhe me siperfaqe totale 130 m². Apartamenti organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me ambient gatimi dhe ngrenie me dalje ne nje ballkon, 2 dhoma gjumi matrimoniale 2 dhoma femijesh  Planimetria e apartamentit eshte mjaft e rregullt dhe hapesirat jane te shfrytezueshme. Investimi ne apartament eshte i konsiderueshem   te gjitha siperfaqeve te dhomave dhe sallonit, kondicioner te markave me te mira, paisjet e kuzhines nga markat me te mira ne treg, dritaret dhe vetrata dopio xham plastik cka ofrojne izolim akustik dhe termik. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i orientuar nga perendimi duke e bere te kete drite natyrale. Zona ku ndodhet apartamenti ka shume facilitete afer qe nga kopshtet, shkollat, marketet, linja urbane etj.

ID e pronës : 30624
Çmimi: € 700 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 130 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 4
Tualete: 1
Garazh: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 2
Ballkon: 2
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 5
Lloji i pronës: Apartamente 3+2 e me shume
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Vendparkim

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat