Properties listed in Zogu i Zi

Apartamente 1+1
Qeradhenie

ZogU I Zi Prane Ring Center Jepet apartament...

€ 450 ne muaj
Prane Ring Center jepet apartament 1+1
Prane Ring Center jepet apartament 1+1
1 1 70 m2detaje
Apartamente 3+2 e me shume
Qeradhenie

Apartament 4+1 Prane Zogut Te Zi ,te Mozaiku...

€ 700 ne muaj
apartament 4+1
apartament 4+1
4 1 130 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Zogu i Zi, jepet me qera ambient biznesi per...

€ 800 EURO/MUAJ
Ofrohet ambient me qera per zyra/aktivitete. Ambienti organizohet ne nje korridor te bolls [më shumë]
Ofrohet ambient me qera per zyra/aktivitete. Ambienti organizohet ne nje korridor te bollshem, 3 hapesira te vecant [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Zogu Zi, Jepet me qera apartament 2+2+2

€ 800 euro/month
Jepet me qera apartament 2+2+2 ne nje nga zonat me te kerkuara, apartamenti ndodhet ne kat [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+2+2 ne nje nga zonat me te kerkuara, apartamenti ndodhet ne katin e13 te nje pallati te [më shumë]
2 2 111 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet me qera apartament 2+1 afer Ringut

€ 450 euro/month
Jepet me qera apartament 2+1 afer Ringut. Ndodhet ne katin e 5-te banim, ne pallat te ri. [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1 afer Ringut. Ndodhet ne katin e 5-te banim, ne pallat te ri. Totalisht i mobiluar dhe [më shumë]
2 1 80 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Zogu i Zi, Shitet apartament 1+1

€ 1,300 m2
Zogu i Zi, shitet apartament 1+1
Zogu i Zi, shitet apartament 1+1
1 1 80 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat