Slide KUSH VJEN, GJEN!

Properties listed in Yzberisht

Apartamente 2+1
Shitje

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht

€ 73,000
Shitet apartament 2+1 ne pallate te ri me ashensore dhe te mireadministruar , me hipoteke, [më shumë]
Shitet apartament 2+1 ne pallate te ri me ashensore dhe te mireadministruar , me hipoteke, me hapsire te bollshme k [më shumë]
2 1 104 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht

€ 73,000
Shitet apartament 2+1 ne pallate te ri me ashensore dhe te mireadministruar , me hipoteke, [më shumë]
Shitet apartament 2+1 ne pallate te ri me ashensore dhe te mireadministruar , me hipoteke, me hapsire te bollshme k [më shumë]
2 1 104 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht te Kmy

€ 73,000
Shitet apartament  2+1 me Hipoteke, me orjentim jug-lindje, ne pallat te ri me  ashensore,
Shitet apartament  2+1 me Hipoteke, me orjentim jug-lindje, ne pallat te ri me  ashensore,
2 1 104 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat