Slide KUSH VJEN, GJEN!

Properties listed in Kopshti Botanik

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Jepet apartament 2+1 Te Kopeshti Botanik

€ 400 muaj
Prane Xhamise te Kopeshti Botanik
Prane Xhamise te Kopeshti Botanik
2 2 100 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 te kopshti botanik

€ 68,000
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me punime shume cilesore, i orientuar nga lindja m [më shumë]
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me punime shume cilesore, i orientuar nga lindja me ndricim natyral, me hip [më shumë]
1 1 81 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Jepet me Qera Apartament 1+1, Kopshti Botani...

€ 300 /muaj
Jepet me qera apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushte bashkohore cdo gje e [më shumë]
Jepet me qera apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushte bashkohore cdo gje e re dhe cilesore ,me pamj [më shumë]
1 1 70 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat