Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Rezultatet e kërkimit tuaj

Demo Property Template 3 Bakery

add to favorites

Prane Sheshit Skenderbej +Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte  te nje pallati ekzistues pa ashensor. apartamenti eshte i restauruar totalisht se fundmi dhe eshte i shtruar totalisht me parket cilesore Apartamenti ka siperfaqe totale prej 76m2 neto dhe organizohet ne koridorin hyres, salloni i ndenies bashke me kendin e gatimit ne vete , dy dhoma gjumi te bollshme tualet me dritare. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje-Veri cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka marr zhvillim kohet e fundit per shkak te aksesit qe ka  (5-7 minuta larg Stacionit Trenit, 1 minuta larg Qendres). Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

General Information

ID e pronës :

Image Gallery

Demo Property Template 3 Bakery

Demo Property Template 3 Bakery

Skype:
Phone:
Mobile:
Email:

Contact Me

Programoni një vizitë?
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Krahaso pronat