Slide KUSH VJEN, GJEN!

Properties listed in Bulevardi Gjergj Fishta

Apartamente 3+1
Shitje

Shitet Apartament 3+1 Pas Universitetit Euro...

€ 165,000
Tek Universiteti Europian i Tiranes  ne nja zone mjaftueshme e kerkuar  , shitet Apartamen [më shumë]
Tek Universiteti Europian i Tiranes  ne nja zone mjaftueshme e kerkuar  , shitet Apartament 3+1 ne katin 3-te te nj [më shumë]
3 1 165 m2detaje
Zyra
Qeradhenie

Jepet Zyre me qera Tek Kompleksi Delijorgji

€ 600 /muaj
Jepet me qera ambjent per zyra (2+1) ne nje nder komplekset me te investuar dhe teper cile [më shumë]
Jepet me qera ambjent per zyra (2+1) ne nje nder komplekset me te investuar dhe teper cilesore, pershtatshem per ak [më shumë]
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet Apartament 2+1 tek Rruga Kavajes, Kom...

€ 140,000
Shitet Apartament 2+1 , ne nje nder komplekset me te Investuar dhe cilesore, me mobilim ba [më shumë]
Shitet Apartament 2+1 , ne nje nder komplekset me te Investuar dhe cilesore, me mobilim bashkohore dhe teper komode [më shumë]
2 1 95 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat