Slide KUSH VJEN, GJEN!

Properties listed in Sarandë

Ambient
Shitje

Sarande Shitet ambient per biznes Buze detit

€ 150,000
Shitet Ambient per cfaredolloj biznesi ne Qytetit bregdetar te Sarandes ,bosh me Hipoteke [më shumë]
Shitet Ambient per cfaredolloj biznesi ne Qytetit bregdetar te Sarandes ,bosh me Hipoteke open space hapesire e rre [më shumë]
87 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet ne Sarande apartament 2+1 mobilim Luk...

€ 150,000
Shitet apartament 2+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nje pallati  9 katesh, ndertim i viti [më shumë]
Shitet apartament 2+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nje pallati  9 katesh, ndertim i vitit 2013 me ashensor dhe sh [më shumë]
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet Super Apartament 2+1, Sarande

€ 120,000
Shitet Super Apartament 2+1, totalisht i investuar me planimetri te rregullt. Mundesi idea [më shumë]
Shitet Super Apartament 2+1, totalisht i investuar me planimetri te rregullt. Mundesi ideale per nje jetese cilesor [më shumë]
2 1 120 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet super apartament 1+1, ne Sarande

€ 49,000
Shitet super apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne kati e 6-te me pamje nga deti te nje p [më shumë]
Shitet super apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne kati e 6-te me pamje nga deti te nje pallati te ri te mireadmin [më shumë]
1 1 60 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 ne Sarande

€ 120,000
Shitet apartament 2+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet moderne me pamje panoramik [më shumë]
Shitet apartament 2+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet moderne me pamje panoramike nga bregdeti.Pozicioni [më shumë]
2 2 120 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat