Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Zogu Zi, Jepet me qera apartament 2+2+2

€ 800 euro/month
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 3 Maj, 2023
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 111 m2
Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+2+2 ne nje nga zonat me te kerkuara, apartamenti ndodhet ne katin e13 te nje pallati te ri dhe te mirembajtur.

I arreduar ne menyre bashkekohore. Me nje siperfaqe prej 111m2. Apartamenti organizohet nga: Ambienti ndenjes dhe gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti ofron te gjitha facilitetet si: supermarkete, farmaci, cerdhe/shkolla, institucione… per nje jetese sa me komode.

Pamje fantastike
E pershtatshme per zyre ose banim.
Cmimi i ofruar eshte: 800 euro/muaj

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Qyteti:
Zona:
State/County:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 31920
Çmimi: € 800 euro/month
Siperfaqja e pronës (ne m²): 111 m2
Rooms: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Fakulteti i mjeksise, jepet me qera apartame...

€ 500 Euro/muaj
Jepet me qera apartament 2+1, me arredim modern cdo gje e re , me te gjitha kushtet e nevo [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1, me arredim modern cdo gje e re , me te gjitha kushtet e nevojshme per banim. Apartame [më shumë]
0 0detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kompleksi Magnet, jepet me qera apartament m...

€ 500 EURO/MUAJ
Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara ne Tirane, prane zones se 21 dh [më shumë]
Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara ne Tirane, prane zones se 21 dhjetorit, me te gjitha fac [më shumë]
2 1detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Rruga e Elbasanit, jepet me qera apartament ...

€ 500 Euro/month
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, i pozicionuar ne nje lokacion fantastik, [më shumë]
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, i pozicionuar ne nje lokacion fantastik, prane ures se Tabakeve, 5 [më shumë]
2 1 102 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ali Dem, Jepet me qera apartament 2+1+2 tual...

€ 400
Jepet me qera apartament 2+1 Adresa: Ali Dem, mbi ish Markaten e Vjeter Kati 5 pallat i ri [më shumë]
Jepet me qera apartament 2+1 Adresa: Ali Dem, mbi ish Markaten e Vjeter Kati 5 pallat i ri me ashensor 2 Dhoma Gjum [më shumë]
2 2 98 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat