Slide KUSH VJEN, GJEN!

Vile me qira Te Kompleksi Dinamo

€ 2,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 29 Qershor, 2021
 • 4 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 200 m2
Përshkrim

Jepet Vile me qira 2 Kate Super Luks 2 kate. Kati pare eshte i organizuar nga nje Soxhorno + kuzhine soxhorno pritje dhome gjumi 1 tualet  dhe 2 veranda .ne katin e dyte ndodhen 3 dhoma gjumi 3 ballkone dhe nje tualet vila ka dhe oborr qe mundeson parkim per minimumi 4 makina

ID e pronës : 29182
Çmimi: € 2,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 200 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 2
Ballkon: 4
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 2
Lloji i pronës: Vile
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Depo
Ngrohje/ftohje
Oborr
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Tarrace
Vendparkim
Verande

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Vile
Qeradhenie

Jepet me qera vile, TEG

€ 35,000 ne muaj
JEPET ME QERA VILE TE TEGU
JEPET ME QERA VILE TE TEGU
4 5 300 m2detaje
Apartamente Duplex
Qeradhenie

Jepet me qera Vile Dublex tek 21 Dhjetori

€ 900 /muaj
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet me qera kati 2 dhe i 3 i nje vile ( Dublex) , e m [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet me qera kati 2 dhe i 3 i nje vile ( Dublex) , e mobiluar totalisht me te g [më shumë]
4 3 220 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat