Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1

€ 65,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 21 Tetor, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 60 m2
Përshkrim

Shitet Apartament te Shkolla Vasil Shanto ,pallat ekzistues i rikonstruktuar ,bosh ,apartamenti disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor .appartamenti ndodhet ne katin e 4 .orientimi shume i mire dhomat me drite .zona ne te cilen ndodhet eshte shume e aksesueshme dhe te jepmundesine per investim duke pasur kerkesat e shumta per qera ne kete zone.

ID e pronës : 29727
Çmimi: € 65,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 60 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 4
Ballkon: 1
Nr i kateve: 5
Lloji i pronës: Apartamente 1+1

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartamnt 1+1, Prane sholles se Balet...

€ 55,000 total
Rruga Mihal Grameno, shitet apartament 1+1
Rruga Mihal Grameno, shitet apartament 1+1
1 1 50 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Bllok, Shitet apartament 1+1

€ 155,000 total
Shitet apartament 1+1 ne Bllok
Shitet apartament 1+1 ne Bllok
1 1 79 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1, Sami Frasheri

€ 138,000 total
Sami Frasheri, shitet apartament 1+1
Sami Frasheri, shitet apartament 1+1
1 1 69 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Fresk Shitet Apartament 1+1

€ 50,000 Total
Fresk Shitet Apartament 1+1
Fresk Shitet Apartament 1+1
1 1 70 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat