Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Vasil Shanto Jepet apartament 2+1

€ 400 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 7 Korrik, 2022
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 100 m2
Përshkrim

jepet apartament 2+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkekohore cdo gje e re dhe cilesore ,punime shume te mira kati 2 pallat ekzistues

ID e pronës : 30111
Çmimi: € 400 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 100 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 2
Nr i kateve: 5
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik, jepet me qera apartament...

€ 500
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
1 2 106 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Globe Center Jepet apartament 2+1

€ 400 ne muaj
jepet apartament 2+1 arGlobi
jepet apartament 2+1 arGlobi
2 1 110 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Shkolla Baletit jepet apartament 2+1 luks

€ 400 ne muaj
Facebook Twitter Messenger WhatsAppApartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tir [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppApartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes, ne nje pallat te nd [më shumë]
2 1detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Teg, jepet me qera apartament 2+1

€ 1,500
Mbrapa Tegut, jepet me qera apartament 2+1
Mbrapa Tegut, jepet me qera apartament 2+1
2 1 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat