Slide KUSH VJEN, GJEN!

Tek parlamenti jepet apartament me qera 2+1

€ 400 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Korrik, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 111 m2
Përshkrim

Tek parlamenti jepet apartament me qera  2+1 111m2 . Apartamenti ndodhet ne zone te zhvilluar, me te gjitha sherbimet e nevojshme. Ndodhet ne katin e 4- i  pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne: korridorin hyres i cili te con ne dhomen e ndenjes;   dhe ngrenies e cila ka dalje ne ballkone dhe  tualetet. Ka mobilim bashkekohor, me te gjitha kushtet e nje jetese normale. Eshte e pajisur me sistem ngrohje dhe ftohje.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone .

ID e pronës : 29354
Çmimi: € 400 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 111 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 2
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ish Ekspozita jeep apartament 2+1

€ 450
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet super apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Komuna Parisit prane Kika 2
Komuna Parisit prane Kika 2
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyri Jepet apartament 2+1

€ 450 ne muaj
Myslym Shyri
Myslym Shyri
2 2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik 2+1

€ 450 ne muaj
Kopeshti Zoologjik
Kopeshti Zoologjik
2 2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat