Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Te Squar 21 Kompleksi Arlis Jepet apartament 1+1

€ 500 muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 10 Gusht, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Tek Kompleksi Squar 21, jepet me qira apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me 11  kate dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, nje dhome gjumi matrimoniale, nje ballkon ne te cilin ka dalje salloni dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te Tiranes pasi pervecse ka standarte te larta ndertimi, me sistem kapot per nje termoizolim perfekt, vetrata dhe dritare dopio xham plastike per nje izolim akustik, kompleksi njihet shume dhe per hapsirat e gjelberta qe ofron si dhe shetitoret brenda kompleksit qe e ben shume te kerkuar per familjare. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e cila ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane, supermarkete, shkolla, bar kafe etj. Gjithashtu ndodhet vetem 3 minuta larg kryqezimit te 21 Dhjetorit dhe shume prane Qendres se Tiranes, si dhe ka akses ne linjat kryesore te autobusave urban

ID e pronës : 29580
Çmimi: € 500 muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 6
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 11
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin

Facebook Twitter WhatsApp Messenger

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Stadiumi Dinamo Jepet 1+1
Stadiumi Dinamo Jepet 1+1
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Myslym Shyri.jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Prane Drejtorise se Policise
Prane Drejtorise se Policise
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Vasil Shanto jepet apartament 1+1

€ 350 ne muaj
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Bulevardi Zogu i pare 1+1

€ 400 ne muaj
Bulevardi Zogu i Pare
Bulevardi Zogu i Pare
1 1detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat