Slide KUSH VJEN, GJEN!

Te Rezidenca Kodra Diellit 2 Shitet Super Apartament 1+1

€ 85,000 total
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 20 Gusht, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 93 m2
Përshkrim

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 ne kompleksin me cilesor dhe me vendndodhje fantastike, shitet super apartament 1+1 ideal per investim. Apartamenti ka planimetri perfekte dhe organizohet ne sallonin e bollshem te ndenjes me ballkon,nje dhome gjumi serisht me dalje ne ballkon,dhe 1 tualet me siperfaqe totale 93m/2 ku perfshihet 56m2 sip.e brendshme + 11m2 e perbashket dhe 26m2 verande . Kompleksi ka punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem kapot (me materiale termoizoluese me cilesine maksimale), vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, hidrosanitare cilesore italiane, instalime per sistem qendror ngrohje – ftohje kondicionim multisplit, parket . Apartamenti eshte i arreduar totalisht ne menyre mjaft cilesore dhe moderne .Apartamenti eshte i orientuar me pamje te lire  dhe ka ndricim natyral dhe super pamje.Rezidenca ne te cilen ndodhet apartamenti eshte kompleksi me i mire ne Tirane pasi ofron mjedis te shendetshem- fqinjet me te mire- qetesi absolute- mbrojtje dhe siguri etj. Apartamenti ofron komoditet maksimal dhe eshte i pershtatshem per familje te cilat preferojne standart te larte jetese.

ID e pronës : 29604
Çmimi: € 85,000 total
Siperfaqja e pronës (ne m²): 93 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 7
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Verande

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Pallati me Shigjeta, Shitet apartament 1+1

€ 65,000 total
Shitet apartament 1+1, te pallati me shigjeta
Shitet apartament 1+1, te pallati me shigjeta
1 1 59 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo, jepet me qera apartament 1+...

€ 430 ne muaj
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet me qera apartament 1+1, i mobiluar totalisht, arr [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppJepet me qera apartament 1+1, i mobiluar totalisht, arredim shume cilesor, mobil [më shumë]
1 1 60 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Komuna e parisit, jepet me qera apartament 1...

€ 600 ne muaj
Jepet me qera apartament 1+1 te Komuna e Parisit
Jepet me qera apartament 1+1 te Komuna e Parisit
1 1 75 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Komuna e Parisit, Shitet apartament 1+1

€ 103,000 total
Shitet apartament 1+1 te Komuna e Parisit
Shitet apartament 1+1 te Komuna e Parisit
1 1 84 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat