Slide KUSH VJEN, GJEN!

Te Europiani, Shitet Super Okazion apartament 2+1

€ 100,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 19 Korrik, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 100 m2
Përshkrim

Te Universiteti Europian  shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe 100m2 ndodhet ne katin e 5te te nje palllati 7-katesh te mireadministruar me ashensor, nderittim i ri, Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi te dyja me dalje ne ballkon dhe dy tualete. Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e domosdoshme si shkolla, kopshte, farmaci, qender shendetesore, banka, bare, restorante, linje te trasportit publik etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

ID e pronës : 29500
Çmimi: € 100,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 5
Ballkon: 2
Nr i kateve: 7
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Qender

€ 105,000
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
Apartament 2+1 te Sheshi skenderbej
2 1 76 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

€ 65,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerNe Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet ga [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerNe Zonen e Bllokut, prane Fakultetit Juridik, shitet garsoniere e sapo investuar [më shumë]
2 2 98 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Prane 21 Dhjetorit 2+1

€ 105,000 total
Shitet apartament te 21 dhjetori
Shitet apartament te 21 dhjetori
2 1 126 m2detaje
Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit

€ 100,000
Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit
Shitet apartament 2+1 Komuna Parisit
2 1 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat