Slide KUSH VJEN, GJEN!

Super Okazion ,Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1

€ 65,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Gusht, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 54 m2
Përshkrim

Te Universiteti Europian  Shitet apartament 1+1 Ideale Per Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri te mireadministruar dhe i pajisur me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe banimi prej 54 m2 dhe organizohet ne nje ambjent te bollshem ndenje ku eshte vendosur tavolina e ngrenies, kendi i ndenies i cili pershtatat ne krevat dopjo, guzhina e gatimit me vete, tualet, ballkon. Vecoria e ketij apartamenti eshte rikonstruksioni total dhe investimi modern i sapo bere ku vihet re parketi i ri, vetratat dopjo xham, instalimet elektrike dhe hidraulike te bera nga e para, mobilimi cilesor etj. Orientimi i apartamentit eshte nga perendimi plot djell cka i mundezon ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte zona me elitare e Tiranes e cila ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode dhe nje nga zonat me kerese te larte per qera. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor

ID e pronës : 29458
Çmimi: € 65,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 54 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 2
Ballkon: 1
Komente për çmimin: Asnjë
Nr i kateve: 7
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 Myslym Shyri

€ 95,000
Shitet Apartament 1+1 te Myslym shyri
Shitet Apartament 1+1 te Myslym shyri
1 1 57 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Komuna Parisit ,Shitet Apartament 1+1

€ 95,000
Komuna Parisit apartament 1+1 i sapo investuar  Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje [më shumë]
Komuna Parisit apartament 1+1 i sapo investuar  Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 9-katesh te mire [më shumë]
1 1 68 m2detaje
Apartamente 1+1

Shitet Apartament 1+1 Kompleksi Dinamo

€ 1,500 m2
shitet apartament 1+1 Kompleksi Dinamo
shitet apartament 1+1 Kompleksi Dinamo
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Myslym Shyri, jepet me qera apartament 1+1

€ 400 /muaj
jepet me qera apartament 1+1,aparamenti ka strukture te rregullt dhe eshte i investuar, ka [më shumë]
jepet me qera apartament 1+1,aparamenti ka strukture te rregullt dhe eshte i investuar, ka gjithashtu mobilim moder [më shumë]
1 1 68 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat