Slide KUSH VJEN, GJEN!

Super Apartament 2+1 me qira

€ 700 /muaj
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Korrik, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 110 m2
Përshkrim

Super Apartament 2+1 me hapesira të bollshme, në katin e 8 të një pallati të ri , i ndërtuar me cilësi të lartë , i mirëadministruar, i pajisur me ashensor cilësor. Apartamenti ka strukturë shumë të rregullt me Sipërfaqe 110 m/2. Apartamenti ështe i organizuar në një korridor me hapsirë, Living Room ofron hapsirë të bollshme, komoditet për familje të mëdha dhe shumë dritë sepse orientimi është tërësisht nga jug-lindja, gjithashtu është me dalje ne ballkon, Kuzhina e Gatimit ka hapsirë me vete dhe është cilsore, gjithashtu është e pajisur me te gjitha Elektroshtëpiaket e nevojshme, dhoma Matrimoniale është e bollshme me stukturë të rregullt, dhoma e fëmijeve është e arreduar me mobilim komod dhe ofron komoditet për fëmijët tuaj, gjithashtu Apartamenti ka 1 Tualete,. Apartamenti ka investime me cilësi superiore, i shtruar me Parket Laminat Gjerman, i pajisur me sistem kondicionimi qendror, Dyert janë të reja dhe Dritaret janë Dopio Xham Hermetike që minimizojnë në maksimum zhumrat e ndryshme. Specifika kryesore pozitive e këtij Apartamenti është orientimi Jug-Lindje, çka mundëson ndriçim shumë të mirë natyral.  Zona ofron lehtësira te shumta si Supermarkete, Palester, Linje Urbani, Farmaci, Shkolla, etj. Mos humbi kohë por nxitoni të bëni një vizitë nga afër për të parë kete super Apartmanent .

Adresa: Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29381
Çmimi: € 700 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 110 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 8
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 10
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ish Ekspozita jeep apartament 2+1

€ 450
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet super apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Komuna Parisit prane Kika 2
Komuna Parisit prane Kika 2
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyri Jepet apartament 2+1

€ 450 ne muaj
Myslym Shyri
Myslym Shyri
2 2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik 2+1

€ 450 ne muaj
Kopeshti Zoologjik
Kopeshti Zoologjik
2 2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat