Slide KUSH VJEN, GJEN!

Super Apartament 2+1 me qira, 21 Dhjetori

€ 550 /muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Korrik, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 100 m2
Përshkrim

Super Apartament 2+1 me qira, me hapesira të bollshme, në katin e 5 të një pallati të ri i mirëadministruar, i pajisur me ashensor cilësor. Apartamenti ka strukturë shumë të rregullt me Sipërfaqe 100m/2. Apartamenti ështe i organizuar në një korridor me hapsirë, Living Room ofron hapsirë të bollshme, komoditet për familje,  dhe shumë dritë , gjithashtu është me dalje ne ballkon, Kuzhina e Gatimit ka hapsirë me vete dhe është cilsore, gjithashtu është e pajisur me te gjitha Elektroshtëpiaket e nevojshme, dhoma Matrimoniale është e bollshme me stukture te rregullt , gjithashtu Apartamenti ka 1 tualete, Apartamenti ka investime me cilësi superiore, i shtruar me Parket Laminat Gjerman, i pajisur me sistem kondicionimi qendror, Dyert janë të reja dhe Dritaret janë Dopio Xham Hermetike që minimizojnë në maksimum zhumrat e ndryshme. Specifika kryesore pozitive e këtij Apartamenti është orientimi Jug-Lindje, çka mundëson ndriçim shumë të mirë natyral. Zona ofron lehtësira te shumta si Supermarkete, Palester, Linje Urbani, Farmaci, Shkolla, etj.

ID e pronës : 29360
Çmimi: € 550 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 5
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Ish Ekspozita jeep apartament 2+1

€ 450
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
Ish Ekspozita jeep apartament 2+1
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Komuna Parisit Jepet super apartament 2+1

€ 500 ne muaj
Komuna Parisit prane Kika 2
Komuna Parisit prane Kika 2
2 2 120 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Myslym Shyri Jepet apartament 2+1

€ 450 ne muaj
Myslym Shyri
Myslym Shyri
2 2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik 2+1

€ 450 ne muaj
Kopeshti Zoologjik
Kopeshti Zoologjik
2 2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat