Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
Advanced Search
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi
we found 0 results

Stadiumi Dinamo jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 14 Shtator, 2021
  • 1 Dhoma Gjumi
  • 1 Tualete
Përshkrim

Tek Stadiumi Dinamo  jepet me qira apartament 1+1 ne nje nga Pallatet me te mira ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me 8 kate dhe organizohet nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale, nje ballkon ne te cilin ka dalje dhoma e gjumit dhe nje tualet me dritare. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te Tiranes pasi pervecse ka standarte te larta ndertimi, me fasad te ventiluar per nje termoizolim perfekt, vetrata dhe dritare triplex me alumin termik per nje izolim akustik dhe termik perfekt, kompleksi njihet shume dhe per sherbimet qe ofron si: , palestra dhe te gjitha facilitetet per nje jetes sa me komode.

ID e pronës : 29665
Çmimi: € 400 ne muaj
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 6
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Myslym Shyri.jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Prane Drejtorise se Policise
Prane Drejtorise se Policise
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Vasil Shanto jepet apartament 1+1

€ 350 ne muaj
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Bulevardi Zogu i pare 1+1

€ 400 ne muaj
Bulevardi Zogu i Pare
Bulevardi Zogu i Pare
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Bllok Jepet me qera Aprtament 2+1

€ 600 ne muaj
Bllok jepet apartament 2+1
Bllok jepet apartament 2+1
2 2 120 m2detaje
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat