Slide KUSH VJEN, GJEN!

Stadiumi Air Albania, jepet me qera apartament 1+1

€ 350 /muaj
Stadiumi Air Albania, Tirana
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 3 Korrik, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 72 m2
Përshkrim

jepet me qera apartament 1+1, apartamenti eshte i mobiluar shume mire me kushte bashkekohore, ndodhet ne zone qe aksesohet lehte dhe mundesohen te gjitha sherbimet e nevojshme

Adresa: Stadiumi Air Albania, Tirana
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29414
Çmimi: € 350 /muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 72 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 3
Komente për çmimin: Asnjë
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Stadiumi Dinamo jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Stadiumi Dinamo Jepet 1+1
Stadiumi Dinamo Jepet 1+1
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Myslym Shyri.jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Prane Drejtorise se Policise
Prane Drejtorise se Policise
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Vasil Shanto jepet apartament 1+1

€ 350 ne muaj
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
Prane kryqezimit te Vasil Shanto
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Bulevardi Zogu i pare 1+1

€ 400 ne muaj
Bulevardi Zogu i Pare
Bulevardi Zogu i Pare
1 1detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat