Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Shkolla Baletit jepet apartament 2+1 luks

€ 400 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 7 Korrik, 2022
  • 2 Dhoma Gjumi
  • 1 Tualete
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes, ne nje pallat te ndertuar pas viteve 2000.
1 min larg ETC/Downtown 1, 30 sec larg shkolles Baletit

– Adresa: Shtate Xhuxhat, shkolla e Baletit
– Organizohet: Sallon+kuzhine, dhome gjumi me krevat dopjo, si dhe dhome femijesh me dy krevat tek, si dhe raft te bollshem per femijet.Tualet me hidrosanitare moderne dhe te reja, tualeti ka dritare.

-I gjithe apartamenti sapo eshte rikonstruktuar gjithcka eshte e re duke nisur nga suva, lyrje, instalime elektrike bashkohore, laminat e saposhtruar, tualeti dhe elektroshtepiake te reja. Dritare me alumin termik, mbrojtje ndaj zhurmave dhe temperaturave.
– Pajisur me kondicioner
– Ndodhet ne kat te 4 pa ashensor me orjentim nga lindja. Nje pallat i mireadministruar.
Jepet me qera per here te pare.
Perfekt per nje cift apo nje familje te vogel deri ne 2 femije.
Cmimi: 400€

ID e pronës : 30104
Çmimi: € 400 ne muaj
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 4
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 5
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Depo
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Qeradhenie

Kopeshti Zoologjik, jepet me qera apartament...

€ 500
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
Jepet me qera apartament 2+1 te kopeshti zoologjik
1 2 106 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Vasil Shanto Jepet apartament 2+1

€ 400 ne muaj
vasil shanto 2+1
vasil shanto 2+1
2 1 100 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Globe Center Jepet apartament 2+1

€ 400 ne muaj
jepet apartament 2+1 arGlobi
jepet apartament 2+1 arGlobi
2 1 110 m2detaje
Apartamente 2+1
Qeradhenie

Teg, jepet me qera apartament 2+1

€ 1,500
Mbrapa Tegut, jepet me qera apartament 2+1
Mbrapa Tegut, jepet me qera apartament 2+1
2 1 100 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat