Slide KUSH VJEN, GJEN!
Me shume opsione kerkimi
Me shume opsione kerkimi

Shkolla Baletit Jepet apartament 1+1

€ 430 ne muaj
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 14 Tetor, 2022
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 70 m2
Përshkrim

Shume afer qendres se qytetit, tek kryqezimi i Rruges se Elbasanit, mbrapa Shkolles se Baletit, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, jepet me qira apartament 1+1 i investuar shume mire, ne katin e 10 te nje pallati 11 katesh me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient te bollshem ndenje se bashku me kuzhinen, i mobiluar ne menyre shume te mire dhe cilesore me te gjitha kushtet e nevojshme, dhe pajisje elektroshtepiake te markave me te mira, 1 dhome gjumi me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Eshte plot drite pasi apartamenti orientohet nga Jug-Perendimi dhe ka nje pamje fantastike nga qendra e qytetit duke qene se eshte kati i 10. Zona ne te cilen ndodhet eshte me te mirat ne Tirane per te jetuar, per shkak se ka afer cdo facilitet te mundshem dhe shume afer qendres dhe parkut te Tiranes, shkollave, kopshteve, linjave urbane qe te krijon mundesine per nje jetese cilesore.

ID e pronës : 30724
Çmimi: € 430 ne muaj
Siperfaqja e pronës (ne m²): 70 m2
Rooms: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 10
Ballkon: 1
Nr i kateve: 11
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Other Agents

user image

Admin3

Facebook Twitter Messenger WhatsApp

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Qeradhenie

Globe Center jepet apartament 1+1 Luks

€ 550 ne muaj
Globe center jepet 1+1 luks
Globe center jepet 1+1 luks
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Don Bosko jepet apartament 1+1 Luks

€ 450 ne muaj
Don Bosko Jepet apartament Luks
Don Bosko Jepet apartament Luks
1 1detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Rruga Elbasanit Jepet apartament 1+1

€ 400 ne muaj
Jepet apartament 1+1 Rruga Elbasanit
Jepet apartament 1+1 Rruga Elbasanit
1 1 70 m2detaje
Apartamente 1+1
Qeradhenie

Te 9 Kateshet jepet 1+1

€ 400 ne muaj
Te 9 Kateshet jepet 1+1
Te 9 Kateshet jepet 1+1
1 1 70 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat