Slide KUSH VJEN, GJEN!

Shitet vile, Tirane

€ 170,000
Rruga Picalle,
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Korrik, 2021
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 330 m2
Përshkrim

Shitet vile 2 kateshe  kjo eshte nje vile e rralle me pamje spektakolare nga Tirana, cilesi superiore ndertimi,Vila ndodhet ne vishnje 3 min larg Qendres Tregtare TEG  ,kati 1 organizohet nga nji sallon gjigand dhe ka kuzhine te vecuar  dhe ambientin e ngrenies me vete + depo tualet ,kati 2 organizohet nga 3dhoma gjumi secili me ballkon dhe tualet .vila rrethohet nga nje truall me 330m2 + post parkim ,vila eshte e shtruar me parket me sistem chiller dhe kondicionet ,oxhak .vetrata xhami qe hapen sipas deshires ,eshte i mobiluar me nje stil modern dhe mjaft komod, ku ndodhen te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese familjare dhe te rehatshme. Eshte i sapo investuar me parket cilesor druri, dyer te reja shume cilesore, elektroshtepiaket te nje cilesie shum te larte, kondicioner etj, Zona ne te cilen ndodhet vila eshte nje zone e zhvilluar e cila ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode

Adresa: Rruga Picalle
Qyteti:
Vendi: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 29389
Çmimi: € 170,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 330 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 2
Ballkon: 3
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 2
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Depo
Kopesht
Ngrohje/ftohje
Oborr
Salle ngrenie
Sallon Ndenje
Vendparkim
Verande

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Vile
Shitje

Shitet Vile 4 kateshe ne zonen e Selites

€ 960,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet nje vile e ndertuar ne nje zone rezidenciale me [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet nje vile e ndertuar ne nje zone rezidenciale me vila, ne nje gjendje shum [më shumë]
16 4 960 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat