Slide KUSH VJEN, GJEN!

Shitet Toke ne Farke e pershtatshme per ndertim

€ 830,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

  • Përditësuar në:
  • 3 Korrik, 2021
  • 9,000 m2
Përshkrim

Toka ka siperfaqe 9000 m2 ndodhet tek Liqeni i Farkes, ajo ofron nje pamje fantastike te liqenit. Kjo prone ndodhet ne nje zone te miratuar per ndertime rezidenciale me lartesi 8 m, me koeficionet shfrytezimi 30 perqind dhe intesitet 0.3.
Kjo prone eshte nje investim shume i mire dhe eshte shume e pershtashme per ndertime vilash, prona ka akses shume te mire me rruget si dhe me pedonalen e liqenit

ID e pronës : 29419
Çmimi: € 830,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 9,000 m2
Lloji i pronës: Toka

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Toka
Shitje

Shitet Toke Te Liqeni Farkes

€ 850,000 /m2
Toka ka siperfaqe 9000 m2 ndodhet tek Liqeni i Farkes, ajo ofron nje pamje fantastike [më shumë]
Toka ka siperfaqe 9000 m2 ndodhet tek Liqeni i Farkes, ajo ofron nje pamje fantastike te liqenit.
9,000 m2detaje
Toka
Shitje

Toke Ne Farke

€ 850,000
Shitet Toke 200 m nga Komuna Farkes.Prane rrethrrotullimit ne Sauk .Toka Eshte e studiuar [më shumë]
Shitet Toke 200 m nga Komuna Farkes.Prane rrethrrotullimit ne Sauk .Toka Eshte e studiuar e pershtashme per ndertim [më shumë]
9,000 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
  • Advanced Search

    Me shume opsione kerkimi
    Me shume opsione kerkimi
  • Pronat e fundit

Krahaso pronat