Slide KUSH VJEN, GJEN!

Shitet Super Apartament 2+1, Sarande

€ 120,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Korrik, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 120 m2
Përshkrim

Shitet Super Apartament 2+1, totalisht i investuar me planimetri te rregullt. Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal. Ky apartament ndodhet ne katin e 6 te nje ndertimi te ri, me ashensor dhe shume mire i mirembajtur. Orientimi i apartamentit Jug-Lindje-Perendim, i jep drite dhe ngrohtesi natyrale ne cdo moment te dites. Struktura perfekte dhe e sinkronizuar orgnizohet me 2 dhoma gjumi, 1 tualete, ambienti i ndenjes i bollshem, kuzhina dhe ballkoni gjithashtu me hapesire mjaft te bollshme. Per arredimin e ketij apartamenti nuk eshte kursyer ne asnje detaj, parket tejet cilesor dhe i sinkronizuar me ngjyrat e mobilimit, sistem kondicionimi inverter, mobilim i cdo kendi te shtepise me mobilje te dizenjuara me mjaft finese, por mbi te gjitha me cilesi maksimale. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Gjithcka duhet per nje jetese cilesore dhe komode e gjeni pikerisht ne kete super apartament. Per informacione te metejshme dhe vizite ne prone.

ID e pronës : 29387
Çmimi: € 120,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: I mobiluar
Kati: 6
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 ne Sarande

€ 120,000
Facebook Twitter Messenger WhatsAppShitet apartament 2+1 i arreduar totalisht me te gjitha [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppShitet apartament 2+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet moderne me pamje [më shumë]
2 2 120 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat