Slide KUSH VJEN, GJEN!

Shitet super apartament 1+1, ne Sarande

€ 49,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 2 Korrik, 2021
 • 1 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualete
 • 60 m2
Përshkrim

Shitet super apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne kati e 6-te me pamje nga deti te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Siperfaqja prej  60m/2 dhe 700euro m2 organizohet ne nje planimetri te rregullt me sallon, kuzhine, dhome dhe 1 tualet .  Eshte i sapo investuar , dyer te reja shume cilesore, Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode, prane dyqaneve, marketeve, restorante, farmaci etj. Për një vizitë në prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare REONE.ALBANIA

ID e pronës : 29385
Çmimi: € 49,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 60 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Kati: 6
Ballkon: 1
Komente për çmimin: I diskutueshëm
Nr i kateve: 8
Lloji i pronës: Apartamente 1+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Shitet Super Apartament Ne Sarande 1+1

€ 36,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 1+1 me 1 ballkon, ne katin e 3 te nje [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 1+1 me 1 ballkon, ne katin e 3 te nje pallati  9 katesh, ndert [më shumë]
1 1 53 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet ne Sarande apartament 2+1 mobilim Luk...

€ 150,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 2+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nj [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 2+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nje pallati  9 katesh, nder [më shumë]
2 2 120 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1 Sarande Prane Disko Ma...

€ 49,000
Shitet apartament 1+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nje pallati  9 katesh, ndertim i [më shumë]
Shitet apartament 1+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nje pallati  9 katesh, ndertim i vitit 2013 me ashensor dh [më shumë]
1 1 68 m2detaje
Apartamente 1+1
Shitje

Shitet apartament 1+1, Sarande

€ 49,000
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 1+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nj [më shumë]
Facebook Twitter WhatsApp MessengerShitet apartament 1+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nje pallati 9 katesh, ndert [më shumë]
1 1 56 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat