Slide KUSH VJEN, GJEN!

Shitet ne Sarande apartament 2+1 mobilim Luks

€ 150,000
Te preferuara
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përmbledhje

 • Përditësuar në:
 • 3 Korrik, 2021
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 120 m2
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me 1 ballkone, ne katin e 6 te nje pallati  9 katesh, ndertim i vitit 2013 me ashensor dhe shkallet me ajrosje natyrale. Apartamenti ka organizim si me poshte: koridori, vazhdojme me tualetin qendror me dritare, pastaj kemi sallonin me siperfaqe te madhe me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale  dhe nje dhome gjumi femijesh  Apartamenti ndodhet ne kompleks, ku ka  nje qetesi shplodhese. Zona ne cilen ndodhet ka marre zhvillim kohet fundit dhe ofron te gjitha fasilitetet per jetese komode,  duke patur akses levizje ne disa drejtime dhe linje shkolla. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor, dhe ka orinetim lindje, por gjeja me kryesore qe ka hyrja eshte prane detit ku te ofron nje pamje panoramike

ID e pronës : 29443
Çmimi: € 150,000
Siperfaqja e pronës (ne m²): 120 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: I mobiluar
Komente për çmimin: Asnjë
Lloji i pronës: Apartamente 2+1
Karakteristika te tjera
Ambjent gatimi
Ashensor
Ngrohje/ftohje
Salle ngrenie
Sallon Ndenje

Vlerësimet për pronën

You need to login in order to post a review

Prona të ngjashme

Apartamente 1+1
Shitje

Shitet super apartament 1+1, ne Sarande

€ 49,000
Facebook Twitter Messenger WhatsAppShitet super apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne kat [më shumë]
Facebook Twitter Messenger WhatsAppShitet super apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne kati e 6-te me pamje nga det [më shumë]
1 1 60 m2detaje

Më kontaktoni

Programoni një vizitë?
Telefononi +355 676031111 WhatsApp
Ju mund t'u përgjigjeni mesazheve private nga faqja "Inbox" në llogarinë tuaj të përdoruesit.
 • Advanced Search

  Me shume opsione kerkimi
  Me shume opsione kerkimi
 • Pronat e fundit

Krahaso pronat